Funkcjonalne taśmy papierowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment taśm papierowych klejących o różnym przeznaczeniu. Jeśli szukasz dobrego jakościowo produktu do pakowania towarów, sięgnij po taśmę KRAFT. Dzięki niej bez problemu zakleisz kartonowe pudełka, również te wykonane z makulatury. To doskonała alternatywa dla artykułów polipropylenowych. Taśma jest trwała, a jednocześni poprawia estetykę pakowanych rzeczy.

To produkt dla osób, które cenią ekologię. Taśma jest dostępna w kolorach brązowym i białym. Swoją doskonałą przyczepność zawdzięcza zastosowaniu kleju kauczukowego. Wyróżnia się unikalną strukturą papieru. Taśma jest także dostępna w wersji podgumowanej, która cechuje się większą odpornością na zerwanie.

Taśmy papierowe w wielu rozmiarach

Mamy także taśmy papierowe klejące przeznaczone do prac remontowo-budowlanych. Charakteryzują się one ogromną wytrzymałością i bardzo dobrą przyczepnością, którą zawdzięczają zastosowaniu mocnego kleju kauczukowego. Można je mocować na różnych powierzchniach: drewnie, szkle, stali, tynku czy cegle. Służą do maskowania i ochrony powierzchni w trakcie malowania czy tynkowania. Za pomocą taśmy można także łączyć ze sobą fragmenty folii. Taśma malarska jest wykonana z dobrej jakości papieru krepowanego, który jest odporny na przypadkowe zerwanie, a także ma właściwości nietoksyczne i antystatyczne. Produkt jest łatwy w aplikacji. Można go przerwać bez użycia narzędzi tnących.

Taśmy klejące papierowe na specjalne zamówienie

Oferta od producenta

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Znajdziesz u nas zarówno standardowe produkty, jak i takie wykonane na specjalne zamówienie. Jako producent taśm klejących papierowych, jesteśmy bardzo elastyczni. Dostarczamy trwałych, funkcjonalnych i wygodnych w zastosowaniu rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. Na życzenie przycinamy taśmy na dowolną szerokość. Wykonujemy także indywidualny nadruk, nawet do 8 kolorów. Dzięki temu zamówisz u nas dokładnie taki produkt, jakiego szukasz .

Taśmy papierowe z nadrukiem

Taśma klejąca papierowa z nadrukiem to sposób na zabezpieczenie Twoich przesyłek przed otwarciem przez niepowołane osoby. Dodatkowo jest to doskonała forma promocji. Taka taśma poprawia wygląd towarów i sprzyja wzmocnieniu wizerunku firmy. W perspektywie długofalowej jest to sposób na pozyskanie nowych klientów. Jeśli chcesz sprawdzić, jak będą wyglądały taśmy papierowe z nadrukiem, zamów bezpłatne próbki. Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Szukasz taśm papierowych? Sprawdź ofertę BB TAPES!

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Jeśli szukasz dobrej jakości taśm klejących papierowych, skorzystaj z naszej oferty. Jako producent, zwracamy uwagę na zachowanie wysokich norm związanych z ochroną środowiska. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów zamawianych od wybranych dostawców.

Gwarancją trwałości i niezawodności

Tym samym oferujemy niezawodne i bezpieczne w użyciu towary, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Chcemy mieć pewność, że taśmy, które dostarczamy będą niepowtarzalne, funkcjonalne i trwałe. Jednocześnie zapewniamy niewygórowane stawki, gdyż oferujemy towar bez pośredników. Dzięki temu możemy zaproponować niższe marże.