Taśmy malarskie prosto od producenta

U nas znajdziesz wydajną i dobrą jakościowo taśmę malarską i budowlaną. Artykuły, które oferujemy są produkowane w Polsce i cieszą się ogromną popularnością. Wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Mają mocny klej, który zapewnia doskonałą przyczepność na różnych powierzchniach.

Jako producent taśm malarskich i budowlanych przykładamy ogromną wagę do ich wykonania. Chcemy, by ich używanie było bezproblemowe. Od wielu lat współpracujemy z zaufanymi partnerami biznesowymi i stale podnosimy poprzeczkę. Chcemy, by oferowane przez nas artykuły były w pełni funkcjonalne i doceniane przez klientów. Nasze taśmy mają opinie niezawodnych. Zaopatrują się w nie zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Kupując u nas, omijasz pośredników. Tym samym możemy zaproponować Ci konkurencyjne stawki za bardzo dobre artykuły.

Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów. W naszej ofercie znajdziesz: taśmy malarskie, tynkarskie, dwustronne, naprawcze, a także białe PCV. Jeśli nie wiesz, co wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy. Musisz jedynie powiedzieć, do czego potrzebujesz taśmy, a my dopasujemy dla Ciebie konkretny model. Doradzimy także, jaka szerokość taśmy będzie optymalna. Dokładamy wszelkich starań, by nasze artykuły były niezawodne w każdej sytuacji.

Wytrzymałe taśmy budowlane i malarskie

Jako producent taśm malarskich dużą uwagę przywiązujemy do sprawdzania artykułów. Zanim trafią one do sprzedaży, przechodzą mozolne testy. Najczęściej zamawia się taśmy niebieskie i żółte. Te pierwsze są zdecydowanie mocniejsze. Zastosowano w nich specjalny klej odporny na działanie promieniowania UV. W trakcie testów niebieska taśma, przyklejona po zewnętrznej stronie powierzchni gładkich, zaczęła się odklejać dopiero po 14 dniach. Z kolei wewnątrz wytrzymała aż 30 dni. To bardzo dobry wynik. Jeśli więc zależy Ci na dobrej przyczepności, zamów taśmy niebieskie. Jeśli szukasz innych produktów, już teraz sprawdź naszą ofertę.