Zastosowanie taśm strappingowych

Taśma strappingowa służy do zabezpieczenia palet, np. podczas transportu. Jest też stosowana do ochrony paczek. Używa się jej w produkcji różnego typu sprzętów AGD oraz mebli. Za jej pomocą można oklejać przedmioty o różnych gabarytach, łączyć rury i inne materiały budowlane. Wykorzystuje się ją też do osłony krawędzi szklanych powierzchni. Jest odporna na rozdarcia. Wykonanie z folii polipropylenowej wpływa na jej wyjątkową wytrzymałość. Taśma sprawdza się w wielu rożnych sytuacjach. Cechuje się niedużą rozciągliwością. Jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Taśma strappingowa

Oferujemy taśmy strappingowe w wielu różnych formatach. Możesz zamówić dowolny kolor oraz szerokość. Taśmy, które proponujemy wyróżniają się doskonałą przyczepnością. Mogą być stosowane zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy produkcyjne. Ich aplikacja jest bardzo prosta. Po zerwaniu taśma nie pozostawia śladów po kleju. Produkt można z powodzeniem stosować zarówno we wnętrzu obiektu, jak i na zewnątrz. Taśmy są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niskie temperatury, a także promieniowanie UV. Zewnętrzna warstwa jest odporna na różnego typu zabrudzenia i plamy.

Szukasz taśm strappingowych? Sprawdź ofertę BB TAPES!

Najwyższa jakość

Jeśli szukasz dobrych jakościowo taśm strappingowych, sprawdź naszą ofertę. U nas znajdziesz taśmy o różnej szerokości i kolorach, które dopasujesz do swoich indywidualnych preferencji. Mamy również produkty wykonywane na specjalne zamówienie, np. o niestandardowych wymiarach. Tak różnorodny asortyment sprawia, że z pewnością znajdziesz artykuł, który spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami. Dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Podpowiemy, czym kierować się przy wyborze.

Atrakcyjna cena

Jako producent taśm strappingowych, przykładamy dużą uwagę do jakości ich wykonania. Chcemy, by były one solidnie wykończone. Współpracujemy jedynie z wybranymi dostawcami. Stawiamy na wysokiej klasy komponenty. Tym samym dostarczamy wytrzymałych i solidnych produktów w bardzo atrakcyjnych stawkach. U nas otrzymasz towar bez pośredników, o znacznie niższej marży.