Taśmy dwustronnie klejące = jakość bez kompromisów!

Taśmy dwustronne sprawdzają się wielu sytuacjach. Są wykorzystywane przez prywatne osoby, a także firmy. Wyróżniają się wyjątkową trwałością i wysoką przyczepnością, którą zawdzięczają zastosowaniu kleju kauczukowego oraz akrylowego.

Taśmy dwustronne klejące są polecane głównie osobom, które nie uznają kompromisów.Szukają solidnych i trwałych produktów.Taśmy szybko i skutecznie łączą ze sobą różne elementy, nawet te o chropowatej nawierzchni.Ponadto produkty są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie wysokiej temperatury, wilgoci, promieniowania UV. Oferujemy różne rodzaje taśm dwustronnych.Każda z nich jest przeznaczona do innych celów.Taśma piankowa doskonale niweluje wszelkie nierówności.

Taśma gładka służy do mocowania różnego typu listew, profili, dywanów, cokołów.Taśma akrylowa jest stosowana przy produkcji rolet okiennych, standów reklamowych.Taśma poliestrowa łączy ze sobą różne materiały.Jest także używana do mocowania ozdób.Z kolei taśma bannerowa, z mocnym klejem akrylowym, znajduje zastosowanie w poligrafii, reklamie, przemyśle meblarskim i motoryzacyjnym.

Skorzystaj z naszej oferty taśm dwustronnych

Taśmy dwustronne sprawdzają się w wielu różnych okolicznościach. Są innowacyjne i bardzo wytrzymałe, a także przyjazne dla środowiska. W trakcie produkcji przykłada się dużą wagę do zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania rozpuszczalników. Ponadto taśmy są bardzo proste w aplikacji. Można je rozerwać ręcznie, bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Dobrze się trzymają przez bardzo długi czas. Są uniwersalne. Stosuje się je zarówno w domu, jak i biurze. Są wykorzystywane także w przemyśle, m.in. w motoryzacji, poligrafii.

Umożliwiają łączenie elementów konstrukcji w budownictwie. Tak różnorodne zastosowania sprawiają, że taśmy są chętnie kupowane przez wiele osób – zarówno prywatnych, jak i przedstawicieli firm. Dobierz dla siebie odpowiednią taśmę dwustronną. Zobacz oferowane przez nas produkty. Nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami. Wskażemy Ci dobre rozwiązanie.