Folie ogrodzeniowe (Taśmy ostrzegawcze)

Taśmy ostrzegawcze w różnych kolorach

Żółto – czarna

Taśma ostrzegawcza z grubego polietylenu PE (bez kleju) to produkt wysokiej jakości, odporny na ścieranie, a także starzenie. Służy do wyznaczania: ciągów komunikacyjnych, niebezpiecznych lokalizacji, obszarów związanych z pracą służb bezpieczeństwa: policji, straży pożarnej czy pogotowia gazowego. Jest także wykorzystywana przez organizatorów imprez rozrywkowych lub sportowych. Produkty, które oferujemy są wykonane z grubego nośnika, który jest bardzo wytrzymały. Taśma jest dostępna w kolorach biało-czerwonym czy żółto-czarnym.

Biało – czerwona

Oferujemy produkty o następujących wymiarach: 75/100 m, 100/100 m, 75/250 i 500 m. Wykonujemy też taśmy ostrzegawcze na specjalne zamówienie. Składniki dobrane przy produkcji taśmy zapewniają jej wysoką wytrzymałość na rozciąganie – możliwy jest naciąg nawet do 260%. Taśma jest bardzo wytrzymała. Realizujemy także zlecenia na indywidualne zamówienie. Wykonujemy nadruki na taśmie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Współpracujemy z doświadczonym personelem. Nie wiesz, co wybrać, skontaktuj się z nami. Dbamy o jakość obsługi na każdym etapie. Doradzimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Folie ogrodzeniowe tzw. taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza pełni też funkcję folii ogrodzeniowej. Za jej pomocą można wyznaczać niebezpieczne miejsca, a także obszary na imprezach o charakterze masowym czy też linie na boiskach sportowych. To tylko nieliczne z jej zastosowań. Zaletą taśmy jest bardzo łatwa aplikacja, która nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Wystarczy odwinąć ją z rolki. Tym samym jej rozprowadzenie nie zajmuje dużo czasu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment produktów dopasowanych do Twoich indywidualnych preferencji.

Wytrzymała folia ogrodzeniowa z nadrukiem

Folia ogrodzeniowa to produkt specjalistyczny polecany w miejscach, gdzie organizacja i bezpieczeństwo pracy stanowią priorytet. Gruby nośnik sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały. Taśmy ostrzegawcze nadają się zarówno do stosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Są funkcjonalne i wygodne w użyciu. Wyróżniają się wyjątkowymi parametrami. Producent udziela na nie 12 miesięcy gwarancji. To produkt dla wymagających, którzy w kwestii bezpieczeństwa nie uznają kompromisów. Dzięki spersonalizowanemu nadrukowi na folii można zamieścić różnego rodzaju informacje – logo, napisy itp informacje.

Jesteśmy producentem taśm ostrzegawczych

Jako product taśm ostrzegawczych, dużą uwagę przykładamy do jakości wykonania. Stosujemy wyłącznie sprawdzone komponenty, które wyróżniają się odpornością. Współpracujemy z wybranymi producentami. Staramy się dostarczać solidnych i funkcjonalnych artykułów. Jednocześnie oferujemy towary w bardzo przystępnej cenie, gdyż sprzedajemy je bez pośredników.

Tym samym możemy zaproponować znacznie niższą marżę, nie rezygnując z dobrego wykonania. Takie podejście doceniło już wielu naszych klientów, którzy regularnie się u nas zaopatrują. Cenią sobie nie tylko duży wybór i możliwość wykonania towaru na indywidualne zamówienie, ale także wygodę zakupów. Towar można zamówić online o dowolnej porze. Przesyłka jest szybko dostarczana na wskazany adres.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *