Taśmy klejące papierowe

Funkcjonalne taśmy papierowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment taśm papierowych klejących o różnym przeznaczeniu. Jeśli szukasz dobrego jakościowo produktu do pakowania towarów, sięgnij po taśmę KRAFT. Dzięki niej bez problemu zakleisz kartonowe pudełka, również te wykonane z makulatury. To doskonała alternatywa dla artykułów polipropylenowych. Taśma jest trwała, a jednocześni poprawia estetykę pakowanych rzeczy.

To produkt dla osób, które cenią ekologię. Taśma klejąca papierowa jest dostępna w kolorach brązowym i białym. Swoją doskonałą przyczepność zawdzięcza zastosowaniu kleju kauczukowego. Wyróżnia się unikalną strukturą papieru. Taśma jest także dostępna w wersji podgumowanej, która cechuje się większą odpornością na zerwanie.

Mocna taśma klejąca papierowa
Taśma pakowa papierowa

Do czego służy papierowa taśma pakowa?

Taśma taka służy do wysoce estetycznego zamykania opakowań kartonowych. Powyższe zdjęcia pokazują jej znaczącą przewagę nad produktami polipropylenowymi. Dodatkowa taka taśma papierowa jest ekologiczna i podlega w 100% recyclingowi.

Taśmy papierowe w wielu rozmiarach

Mamy także taśmy papierowe klejące przeznaczone do prac remontowo-budowlanych. Charakteryzują się one ogromną wytrzymałością i bardzo dobrą przyczepnością, którą zawdzięczają zastosowaniu mocnego kleju kauczukowego. Można je mocować na różnych powierzchniach: drewnie, szkle, stali, tynku czy cegle. Służą do maskowania i ochrony powierzchni w trakcie malowania czy tynkowania. Za pomocą taśmy można także łączyć ze sobą fragmenty folii. Taśma malarska jest wykonana z dobrej jakości papieru krepowanego, który jest odporny na przypadkowe zerwanie, a także ma właściwości nietoksyczne i antystatyczne. Produkt jest łatwy w aplikacji. Można go przerwać bez użycia narzędzi tnących.

Taśmy klejące papierowe na specjalne zamówienie

Taśma papierowa z nadrukiem

Oferta od producenta

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Znajdziesz u nas zarówno standardowe produkty, jak i takie wykonane na specjalne zamówienie. Jako producent taśm klejących papierowych, jesteśmy bardzo elastyczni. Dostarczamy trwałych, funkcjonalnych i wygodnych w zastosowaniu rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. Na życzenie przycinamy taśmy na dowolną szerokość. Wykonujemy także indywidualny nadruk, nawet do 8 kolorów. Dzięki temu zamówisz u nas dokładnie taki produkt, jakiego szukasz .

Taśmy papierowe z nadrukiem

Taśma klejąca papierowa z nadrukiem to sposób na zabezpieczenie Twoich przesyłek przed otwarciem przez niepowołane osoby. Dodatkowo jest to doskonała forma promocji. Taka taśma poprawia wygląd towarów i sprzyja wzmocnieniu wizerunku firmy. W perspektywie długofalowej jest to sposób na pozyskanie nowych klientów. Jeśli chcesz sprawdzić, jak będą wyglądały taśmy papierowe z nadrukiem, zamów bezpłatne próbki. Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Szukasz taśm papierowych? Sprawdź ofertę BB TAPES!

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Jeśli szukasz dobrej jakości taśm klejących papierowych, skorzystaj z naszej oferty. Jako producent, zwracamy uwagę na zachowanie wysokich norm związanych z ochroną środowiska. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów zamawianych od wybranych dostawców.

Taśma klejąca papierowa

Gwarancją trwałości i niezawodności

Tym samym oferujemy niezawodne i bezpieczne w użyciu towary, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Chcemy mieć pewność, że taśmy, które dostarczamy będą niepowtarzalne, funkcjonalne i trwałe. Jednocześnie zapewniamy niewygórowane stawki, gdyż oferujemy towar bez pośredników. Dzięki temu możemy zaproponować niższe marże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *