Taśmy bezpośrednio od producenta

Zapewniamy szeroki asortyment taśm pakowych. Nasze produkty wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Do ich produkcji używamy specjalnej folii i mocnego kleju akrylowego lub kauczukowego. Taśmy świetnie sprawdzają się przy pakowaniu kartonów czy przesyłek. Są przydatne w domu i biurze. Mogą być wykorzystywane w chłodniach czy magazynach zewnętrznych – są odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, a także wilgoć. W naszej ofercie znajdują się również taśmy, które z powodzeniem mogą być stosowane w miejscach o wysokim zapyleniu.

Taśmy pakowe, które proponujemy cechują się wszechstronnym zastosowaniem. Sprawdzają się w różnych warunkach. Trzeba jedynie dobrać ich odpowiedni rodzaj. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy Ci optymalny produkt, a także podpowiemy, na co zwracać uwagę przy wyborze. Wykonujemy także taśmy na specjalne zamówienie, np. z nadrukiem. Tak różnorodna oferta sprawia, że z pewnością dobierzesz u nas to, czego szukasz.

taśmy pakowe

Sprawdź taśmy pakowe z naszej oferty

Taśmy dla wymagających klientów

Oferujemy towary wysokiej jakości, produkowane głównie w Unii Europejskiej. Najczęściej wykorzystuje się taśmy pakowe z klejem akrylowym. Są one używane przy pakowaniu kartonów czy opakowań owiniętych folią stretch. Jeśli zależy Ci na tym, by taśma dobrze trzymała się w niesprzyjających warunkach, sięgnij po artykuły z klejem kauczukowym. To produkty dla wymagających klientów. Wyróżniają się dużą przyczepnością.

taśmy pakowe

Wytrzymałe taśmy pakowe

Mamy także taśmy pakowe, które sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach. Wykorzystuje się ją w miejscach, gdzie wymogi związane z jakością są bardzo wysokie. Jeśli zależy Ci na wyjątkowo wytrzymałym produkcie, wybierz taśmę klejącą solvent na bazie naturalnego kauczuku. Umożliwia ona zaklejanie kartonów trzymanych w chłodniach czy pomieszczeniach o dużej wilgotności, a także w miejscach zapylonych. Świetnie trzyma się nawierzchni niemal w każdej sytuacji. U nas znajdziesz taśmy o różnych szerokościach. Na zamówienie wykonujemy też produkty w niestandardowych wymiarach.

Podział taśm klejących ze względu na miejsce użycia:

Taśma klejąca akrylowa

Najbardziej popularna  najczęściej spotykana taśma pakowa samoprzylepna. Znakomicie sprawdzi się przy zaklejaniu kartonów oraz przy oklejaniu opakowań owiniętych folią stretch. Stosowany w takiej taśmę klej nie daje nam jednak gwarancji “utrzymania” się taśmy na opakowaniach w trudnych warunkach tj. np. w chłodni, magazyn zewnętrzny gdzie panuje duża wilgotność lub obniżona temperatura.

Taśma klejąca kauczukowa hotmelt

Jest to taśma samoprzylepna z mocniejszym klejem kauczukowym syntetycznym. Zastosowany do produkcji tej taśmy klej charakteryzuje się dużo większą odpornością na obniżone temperatury i na podwyższoną wilgotność, a jego siła klejenia jest wyższa w stosunku do kleju akrylowego. Stosowany przez bardziej wymagających klientów.

Taśma klejąca solvent (kauczuk naturalny)

Jest to najwyższej jakości taśma pakowa stosowana w miejscach gdzie stawiane są wysokie wymagania dotyczące jakości. Stosowany w niej klej – kauczuk naturalny – jest najmocniejszym klejem. Taśma klejąca solvent znakomicie nadaje się do zaklejania opakowań składowanych w chłodniach, w pomieszczeniach z podwyższonej wilgotności, w miejscach zapylonych.

Taśmy z nadrukiem porównanie

Cechą charakterystyczną taśm pakowych jest ich wysoka wytrzymałość. Taśmy pakowe produkowane są z wytrzymałej folii, pokrytej np. akrylowym, mocnym klejem. Tego typu taśmy bardzo dobrze sprawdzają się w zaklejaniu kartonów, przesyłek, a nawet większych i cięższych rzeczy. Taśma klejąca akrylowa, kauczukowa czy solvent, które znajdują się w naszej ofercie, spełnią Państwa oczekiwania zarówno w życiu codziennym, jak i w magazynie, firmie, miejscu pracy. Ze względu na swoje właściwości i odpowiednie przystosowanie do różnych warunków, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zostaną użyte, nawet w najtrudniejszych warunkach – np. chłodnia czy magazyn zewnętrzny, chłodne pomieszczenie.

Taśmy są również odporne na wilgoć, co pozwala na ich używanie w każdych warunkach atmosferycznych. Zastosowany w taśmie klejącej solvent kauczuk, najmocniejszy klej, doskonale sprawdzi się np. w miejscach zapylonych. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania naszych produktów. każda z taśm może być dla Państwa wyprodukowana z nadrukiem.

Taśmy z nadrukiem: kolor tła do wyboru. Standardowo biały lub transparent.

SKORZYSTAJ Z NASZEGO KREATORA TAŚM PAKOWYCH Z NADRUKIEM

> KLIKNIJ <

Skontaktuj się z nami w celu wyceny.